Jitka Ševčíková

lektorka osobního rozvoje, koučka a mentorka

"Jsem lektorka osobního rozvoje, koučka a mentorka. Mezi má hlavní témata patří redukce stresu, Time Management, trénink paměti a vyváženost osobního a pracovního života. Učím lidi  podle výzkumů moderní neurovědy i stovkami let prověřených terapií ovlivňovat kvalitu svého života, tedy i spánku. Učím lidi práci v hladině alfa, tož je snížená mozková frekvence, která nastává automaticky těsně před usnutím a také těsně po probuzení. Je to stav organismu, kdy mysl je schopna uvolněného, leč zcela jasného vnímání, výborného vybavování z paměti a efektivního ukládání do paměti. Stav alfa je našemu organismu příjemný. Více na  www.hladinaalfa.cz . Tento stav se dá velmi dobře využívat k učení a posilování mozku. Jedním z faktorů kvalitního spánku je samozřejmě i úroveň lůžkovin. Abych mohla kvalitně pracovat, musím dobře spát.

Po koučování klientky Štěpánky jsem od ní dostala hedvábný polštář a přikrývku, jako poděkování za koučování a svůj podíl na vzniku její firmy Nox Papilio, která dováží hedvábné přikrývky. První noc v těchto peřinách pro mne byla skutečně silný zážitek, kdy jsem měla pocit, že se přikrývka nade mnou vznáší a já spím jen v teplém obalu, který je lehoučký a příjemný. Protože zhruba 200 nocí v roce spím v hotelích, mohu srovnávat, že i můj výkon je částečně závislý na tom, jak jsem se vyspala. Přeji Vám zažít seminář po vyspání do růžova v hedvábných peřinách. Vřele doporučuji tyto antialergické, jemné a lehké lůžkoviny."


"Dostala jsem možnost vyzkoušet na týden hedvábné polštáře a přikrývky od firmy Nox Papilio a jsem nadšená. Když jsem se poprvé přikryla, hedvábný povrch chladil a ve vystydlé ložnici jsem pochybovala, že mě ta studená, příliš tenká a lehká přikrývka zahřeje. Překvapilo mě, že v řádu sekund začala opravdu hřát, v noci jsem se nebudila zimou, nebo horkem, spalo se mi jednoduše dobře, teplota byla ta správná. Bylo to jako spát pod hřejivým nadýchaným obláčkem.  Přesto, že nejraději spím úplně bez polštáře, mi i ten úplně vyhovoval. Polštář je hedvábně měkký a je velmi uvolňující položit tvář na jemný, hedvábný povrch! Tělo se automaticky uvolňuje, když je v teplém, měkkém a hebkém prostředí a hedvábí tyto podmínky vytváří. Velkým bonusem je navíc přírodní původ hedvábí, tělo je tak po celou noc v přirozeném prostředí a není zatěžováno ani kouskem syntetiky. Lůžkoviny jsem si objednala a těším se, až je budu mít také doma !"